347. Bengt Lindström, olja på duk

Droit de suite

Object description
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figurer
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.

PROVENIENS
Troligen inköpt på 1980-talet, vidare i arv till nuvarande ägare.