373. Tino Stefanoni, Senza titolo

Droit de suite

Object description
TINO STEFANONI
Italien, född 1937
Senza titolo
Signerad och daterad på baksidan Tino Stefanoni 1986. Akryl på duk, 27 x 42 cm.

PROVENIENS
Galerie Krief-Raymond, Paris, no 302