387. Jean Dubuffet, Champs de silence

Droit de suite

Object description
JEAN DUBUFFET
Frankrike 1901-1985
Champs de silence - Les Phénomènes
Mapp med 10 st färglitografier, signerad och daterad Jean Dubuffet mai 1959, numrerad IX/XVIII, S. 63 x 45 cm, Arches papper.