536. Pentti Sammallahti, Helsinki Finland 2005

Droit de suite

Object description
PENTTI SAMMALAHTI
Finland, född 1950
Helsinki Finland 2005
Signerad Pentti Sammalathi och daterad 2005. Gelatinsilverfotografi. Bildmått 15,5 x 18 cm.

PROVENIENS
GunGallery