537. Per Maning, Dwarf Hippopotimus

Droit de suite

Object description
PER MANING
Norge, född 1943
Dwarf Hippopotimus 1990-92
Signerad och numrerad 1/5 på baksidan. Gelatinsilverprint, 43,5 x 42,5 cm.

PROVENIENS
Galleri Riis, Stockholm