540. Brett De Palma, Ubangi Head

Object description
BRETT DE PALMA
USA, född 1949
Ubangi Head
Signerad på baksidan Brett De Palma. Blandteknik, 117 x 61,5 cm.

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund
Stockholms Auktionsverk, Anders Tornberg samling, 2004