541. Zak Kitnick, Untitled

Object description
ZAK KITNICK
USA, född 1984
Untitled
Signerad och daterad 2009, numrerad 2/5, c-print. 76 x 50,5 cm.

PROVENIENS:
Johan Berggren Gallery, Malmö