544. Andrea Geyer, Out of sorts #8

Droit de suite

Object description
ANDREA GEYER
Tyskland, född 1971
Out of sorts #8
Edition 1/6. Olja på papper, oramad, 212 x 131,5 cm.

PROVENIENS:
Vestfossens kunstlaboratorium, Norge