545. Dearraindrop, Dripdrop 1

Object description
DEARRAINDROP
USA, konstnärsgrupp grundad 1998
Dripdrop 1
Signerad och daterad Dearraindrop 9/2006 Joe Grillo. Olja på duk, 185 x 273 cm.

PROVENIENS:
Loyal, Stockholm