1019. Würtemberische Metallwarenfabrik, candelabras

Object description
WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, kandelabrar, 1 par, Tyskland, 1900-talets början, jugend, tenn, dekor av Pallas Athena, stämplade WMF B, höjd 57 cm