19. Göran Malmvall, skåp, Svensk Fur

Object description
GÖRAN MALMVALL, skåp, Svensk Fur, 1940-tal, furu, dörrarna med reliefdekor, invändigt med hyllplan, höjd 110, 120 x 40 cm; slitage