475. Lars Lerin, 17 maj

Object description
LARS LERIN
Född 1954
17 maj
Signerad och daterad Lars Lerin 1999. Akvarell på papper, 101 x 150 cm.

Syttende mai, Norges nationaldag. Ett minne från Lars Lerins 12 åriga vistelse i Nordnorge.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se