517. Karel Appel, Le Médecin

Droit de suite

Object description
KAREL APPEL
1921-2006
Le Médecin
Signerad Appel. Olja på papper fäst på duk, 88 x 74,5 cm
Utförd 1986.

PROVENIENS
Galerie Trosa Kvarn, Trosa