528. Olivier Debré, Rouge de Touraine

Object description
OLIVIER DEBRÉ
Frankrike 1920-1999
Rouge de Touraine
Signerad och daterad a tergo O. Debré 90. Olja på duk, 100 x 100 cm.

PROVENIENS
Renou & Poyet, Paris