2. Spegel, Sverige 1920-tal

Object description
SPEGEL, Sverige 1920-tal, Swedish Grace, förgyllt trä med snidad dekor av stiliserade hjortdjur, hundar och växtslingor, höjd 80, bredd 84 cm