13. Olle Baertling

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Agraki
Färgserigrafi ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1968, signerad och numrerad Baertling 9/300.
S. 33,5 x 17 cm