19. Olle Baertling

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Flags for Americas Cup
Komplett svit med fyra flaggor, serigrafi på textil, 1977, signerade och numrerade 32/250.
149 x 95, 107 x 71, 41 x 67 cm