7. Olle Baertling

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Karamy
Färgserigrafi, 1974, signerad och daterad Baertling E/A, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris.
S. 110 x 75 cm