8. Olle Baertling

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Vebamak
Färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 24/100, 1965-74. Editerad av Denise René, Paris.
S. 110 x 75 cm