12. OLLE BAERTLING, 1911-1981, Yoyama, Färgserigrafi

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Yoyama
Färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XIII/XXV, 1970-74. Editerad av Denise René, Paris.
S. 110 x 75 cm