17. OLA BILLGREN, 1940-2001, Utan titel, Fotoetsning

Droit de suite

Object description
OLA BILLGREN
1940-2001
Utan titel
Fotoetsning, 1997, signerad, daterad och numrerad Ola Billgren -97, E. A. X/X.
I. 34,5 x 49,5 cm S. 57 x 75 cm