19. OLLE BONNIÉR, född 1925, Utan titel

Droit de suite

Object description
OLLE BONNIÉR
född 1925
Utan titel
Färglitografi, 1956, signerad, daterad och otydligt numrerad.
I. 51,5 x 41 cm