3. KARIN MAMMA ANDERSSON, född 1962, Roliga timmen

Droit de suite

Object description
KARIN MAMMA ANDERSSON
född 1962
Roliga timmen
Färglitografi, signerad och numrerad Karin Mamma Andersson 15/130.
S. 42 x 58 cm