5. OLLE BAERTLING, 1911-1981, Irgur, Färgserigrafi

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Irgur
Färgserigrafi, 1958, signerad Baertling med dedikation: "Till Stefan von Roxendorff 16-8-58".
I. 59 x 29 cm
Upplagd på kartong, missfärgad, smärre skador.