7. OLLE BAERTLING, 1911-1981, Deni, Färgserigrafi

Droit de suite

Object description
OLLE BAERTLING
1911-1981
Deni
Färgserigrafi, 1960, signerad och numrerad Baertling 66/100.
I. 38 x 74 cm S. 41 x 78 cm