Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ÅKE E:SON LINDMAN
född 1953
Utan titel - ur serien Naturalis
Signerad och daterad på baksidan Åke E:son Lindman, Neg. 1988, Print 1989. Gelatinsilverfotografi, 33,5 x 26 cm.
Vintage.
199
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här