Alf Linder, Komposition

Alf Linder, Komposition
Alf Linder, Komposition

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

ALF LINDER
född 1944
Komposition
Signerad och daterad Alf Linder 1984. Blandteknik på papper, 121,5 x 80 cm.

105

2015-11-10