Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
ALF LINDER
född 1944
Komposition
Signerad och daterad Alf Linder 1984. Blandteknik på papper, 121,5 x 80 cm.
105
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här