Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
ALFRED BOMAN
född 1981
Multi color
Signerad och daterad Alfred Boman 2012. Spraypaint på duk, 120 x 80 cm.
PROVENIENS
Carl Kostyál, Stockholm
69
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här