Alfred Boman, Multi color

Alfred Boman, Multi color
Alfred Boman, Multi color

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

ALFRED BOMAN
född 1981
Multi color
Signerad och daterad Alfred Boman 2012. Spraypaint på duk, 120 x 80 cm.
PROVENIENS
Carl Kostyál, Stockholm

69

2015-11-10