Andreas Eriksson, Pathfinder

Andreas Eriksson, Pathfinder
Andreas Eriksson, Pathfinder

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Pathfinder
Signerad och daterad på baksidan Andreas Eriksson Medelplana 2009. Akryl på aluminium, 59 x 55 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

107

2015-11-10