Andreas Eriksson, Utan titel

Andreas Eriksson, Utan titel
Andreas Eriksson, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Eriksson Medelplana 2008, 3/3. C-print monterat på aluminum, 59 x 45 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarnade ägare

71

2015-11-10