Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANDREAS KOCK
född 1973
Mini Andén
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock -11, A.P. #1. Lambdaprint, 52 x 70 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
174
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här