Anette Harboe Flensburg, Flowers
Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ANETTE HARBOE FLENSBURG
Danmark, född 1961
Flowers and Circles 1
Signerad på baksidan Anette Flensburg. Olja på duk, 180 x 180 cm.
Utförd 1999
Signed verso. Oil on canvas.
UTSTÄLLD
"Poetry and Power", Anette Harboe Flensburg, Galerie Leger, Malmö, 2001, återgiven i utställningskatalogen
131
2015-11-10