Anna Camner, The sadness of hiding in the softness
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ANNA CAMNER
född 1977
The sadness of hiding in the softness of sleep
Signerad och daterad på baksidan Anna Camner 2006. Olja på plexiglas, 41,5 x 67 cm.
Verket är renoverat av konstnären efter skada.
PROVENIENS
Natalia Goldin Gallery, Stockholm
106
2015-11-10