Anna Finney, Korridoren

Anna Finney, Korridoren
Anna Finney, Korridoren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ANNA FINNEY
född 1971
Korridoren
Signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2007. Olja på duk, 236 x 182 cm.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

212

2015-11-10