Anna Finney, Sovaren

Anna Finney, Sovaren
Anna Finney, Sovaren
Anna Finney, Sovaren
Anna Finney, Sovaren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ANNA FINNEY
född 1971
Sovaren
Signerad och daterad på baksidan Anna Finney 2007. Olja på duk, 146 x 120 cm.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

80

2015-11-10