Anton Corbijn, Tom Waits, Santa Rosa 1999

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ANTON CORBIJN
Nederländerna, född 1955
Tom Waits
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Anton Corbijn, Santa Rosa 1999, no 2. Färgfotografi/perspex/dibond, 188 x 123 cm.
Upplaga 8 ex.
Signed, dated and numbered verso. Edition 8. Coulor print/perspex/dibond.

177

2015-11-10