Anton Corbijn, Tom Waits, Santa Rosa 1999
Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ANTON CORBIJN
Nederländerna, född 1955
Tom Waits
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Anton Corbijn, Santa Rosa 1999, no 2. Färgfotografi/perspex/dibond, 188 x 123 cm.
Upplaga 8 ex.
Signed, dated and numbered verso. Edition 8. Coulor print/perspex/dibond.
177
2015-11-10