Arne Vodder, sideboard, Sibast, Danmark
Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARNE VODDER, sideboard, Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, ben i stål med fotavslut i jakaranda, skjutdörrar i vitt och orange, märkt Danish Furnituremakers Control Sibast Furnitures Made in Denmark, höjd 78,5, längd 198 x 49 cm, smärre slitage, kantlist med skada
34
2015-11-10