Bert Stern, Marilyn Monroe Crucifix

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BERT STERN
1929-2013
Marilyn Monroe with Crucifix
Signerad samt stämpelsignerad och numrerad på baksidan 14/25. Pigmentprint, 48 x 32 cm.
Certifikat medföljer.
Signed, verso stamped and numbered, Edition 14/25. Certificate enclosed.

231

2015-11-10