Bert Stern, Marilyn Monroe Vogue (in black Dior)
Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BERT STERN
USA 1929-2013
Marilyn Monroe in Vogue (in black Dior dress)
Signerad samt stämpelsignerad och numrerad på baksidan 13/25. Pigmentprint, 48 x 32 cm.
Certifikat medföljer.
Signed, verso stamped and numbered. Edition 13/25. Certificate enclosed.
229
2015-11-10