Bert Stern, Marilyn Monroe with Pink Scarf
Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BERT STERN
USA 1929-2013
Marilyn Monroe with Pink Scarf
Signerad Bert Stern, numrerad och stämpelsignerad på baksidan 15/25. Pigmentprint, 48 x 32 cm.
Certifikat medföljer
Signed, verso signed and stamped. Pigment print. Certificate enclosed.
230
2015-11-10