Bjarne Melgaard, Untitled

Bjarne Melgaard, Untitled
Bjarne Melgaard, Untitled

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Signerad och daterad Melgaard -99. Akvarell på papper, 102 x 152 cm.
Signed and dated. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

161

2015-11-10