Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson)
född 1949
M+M
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 1990, AP. Gelatinsilverfotografi, 28 x 21 cm.
UTSTÄLLD
Museum Folkwang, Essen 1993, samma motiv
125
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här