Carl Fredrik Reuterswärd, Three Magreron

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Three Magrerons
Signerad och daterad på baksidan CF Reuterswärd 1987. Lackvarell på duk, 130 x 195 cm.

241

2015-11-10