Carl Gustaf Hiort af Ornäs, soffa, 1950-tal

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, soffa, 1950-tal, tresitsig, teak, ryggen klädd i läderband, stoppad sits klädd i gråsvart textil, höjd 77, längd 178 cm, smärre slitage

36

2015-11-10