Christian Pontus Andersson, Stay awake

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CHRISTIAN PONTUS ANDERSSON
född 1977
Stay Awake, 2014
Monogramsignerad, daterad och numrerad C.P.A. 2014, 8/9. Parianporslin med mattad mässingstrampolin, 35 x 20 x 7 cm.

90

2015-11-10