CM Lundberg, "Preparation #51"
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
CM LUNDBERG
född 1972
"Preparation #51"
Signerad och daterad CM Lundberg 2006. Bläck, tusch och blyerts på papper, 66 x 48 cm.
PROVENIENS
Galerie Bel'Art, Stockholm
UTSTÄLLD
CM Lundberg, Little blood tainted dream, Galerie Bel'Art, Stockholm, 2005
162
2015-11-10