Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
DAN WOLGERS
född 1955
Här slutar allmän väg
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dan Wolgers 1995, 44/75. Cibachrome, 28,5 x 49 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
187
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här