DAWID, FSCC #39

DAWID, FSCC #39
DAWID, FSCC #39
DAWID, FSCC #39
DAWID, FSCC #39

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson)
född 1949
FSCC #39
Signerad, daterad och numrerad Dawid 2006, AP. C-print, 69 x 49 cm.
LITTERATUR
Dawid: FSCC, Stockholm 2008, avbildad

126

2015-11-10