Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson)
född 1949
FSCC #39
Signerad, daterad och numrerad Dawid 2006, AP. C-print, 69 x 49 cm.
LITTERATUR
Dawid: FSCC, Stockholm 2008, avbildad
126
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här