Dawid, Utan titel
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson)
född 1949
1380, 1255, 1244, ur serien "P"
Signerade och daterade på baksidorna Dawid 1983 och 1984. Upplaga 1/3. Kontaktkopierade gelatinsilverfotografier, vardera ca 25 x 20 cm.
(3)
124
2015-11-10