Denise Grünstein, Katastrofkameler

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Katastrofkameler 1999/2006
Signerad och numrerad på baksidan Denise Grünstein 1/1. Gelatinsilverfotografi, 88 x 114,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund, Stockholm

149

2015-11-10